MASTERSTUDIES

Magisterské studium Architektura v Spojené státy americké - New York - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Spojené státy americké - New York

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

New York je město s velkou globálního významu a má závažný dopad na obchod, finance, média, grafiky, módy, výzkumu, vzdělávání a technologie na světě. Tam jsou četné vysoké školy a výzkumné instituce ve městě, zejména medicína a vědy o životě.

Magisterské studium Architektura v Spojené státy americké - New York - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Spojené státy americké - New York Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - New York zde!

2 Výsledky v Architektura, New York Filter

Master of Architecture II

The Cooper Union
Spojené státy americké, New York
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Denní studium
<
3 semestry
Campus forma

Master of Architecture II po-profesionální studia programu byla zahájena v roce 2009 rozšířit vizi a intelektuální přísnost pregraduální programu.

Čtěte více

New York School of Interior Design
Spojené státy americké, New York
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Campus forma

Program připravuje studenty, aby zdravotní specialisty projektanty, zařízení plánovači ve zdravotnických zařízeních, vědci podporující architektonické týmy a designové manažer ...

Čtěte více