$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Architektura v Spojené státy americké - Alameda - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Spojené státy americké - Alameda

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol. K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých… Čtěte více

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých v architektuře. To zahrnuje vytvoření výkresů, přičemž měření a občas zprostředkování kompromisy.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Magisterské studium Architektura v Spojené státy americké - Alameda - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Spojené státy americké - Alameda Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Alameda zde!

Méně
Další informace o studiu v USA
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
San Francisco Institute Of Architecture
Alameda, Spojené státy americké

Program Master of Architecture (M.Arch) nabízí pokročilé odborné vzdělání v oblasti umění, technologie a managementu architektury.

Program Master of Architecture (M.Arch) nabízí pokročilé odborné vzdělání v oblasti umění, technologie a managementu architektury. -
Magistr
Angličtina