MASTERSTUDIES

Magisterské studium Architektura v Spojené království - Madingley - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Spojené království - Madingley

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých v architektuře. To zahrnuje vytvoření výkresů, přičemž měření a občas zprostředkování kompromisy.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Magisterské studium Architektura v Spojené království - Madingley - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Spojené království - Madingley Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Madingley zde!

1 Výsledky v Architektura, Madingley Filter

MSt in Interdisciplinary Design for the Built Environment

University of Cambridge - Institute of Continuing Education (ICE)
Magistr
06 Zář 2020
<
Kombinované studium
<
2 roky
01 Čvn 2020
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

The Master of Studies (MSt) in Interdisciplinary Design for the Built Environment (IDBE) is a transformative part-time master’s course at the University of Cambridge, for glob ...

Čtěte více