MASTERSTUDIES

Magisterské studium Architektura v Střední Amerika a Karibik - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Střední Amerika a Karibik

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Architektura je obchod, podle kterého jsou budovy navrženy a pak postavena. To zahrnuje použití technologie, materiály a životní prostředí, aby byly splněny požadavky zákona a těch smluvní stavbu.

Střední Amerika je centrální geografické oblasti of the Americas. Je to nejjižnější, Isthmian část severoamerického kontinentu, který se napojí na jižní Ameriky na jihovýchodě.

Magisterské studium Architektura v Střední Amerika a Karibik - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Střední Amerika a Karibik. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Střední Amerika a Karibik zde!

1 Výsledky v Architektura, Střední Amerika a Karibik Filter

Mistr v plánování

University of Puerto Rico - Río Piedras
Magistr
<
Denní studium
španělština
Kampus

Graduate School of Planning uděluje profesní titul magisterského oboru plánování s oblastmi důrazu v oblastech městského a územního plánování, plánování přírodních zdrojů a ži ...

Čtěte více