MASTERSTUDIES

Magisterské studium Architektura Saúdská Arábie - Zde naleznete magisterské studium

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Proces vytváření dobře provedené strukturu znamená mnohem víc než jen oporou čtyři stěny. Znalost architektury je zapotřebí, aby se zajistilo, že budovy splňovaly předem stanovené touhy a právní pokyny.

Saúdská Arábie, oficiálně známý jako království Saúdské Arábie, je největší arabský stát v západní Asii rozlohy a druhá největší v arabském světě. Saúdská Arábie je podáváno národní letecká společnost Saudi Arabian Airlines, často odkazoval se na podle jeho arabského jména Saúdskou.

Magisterské studium Architektura Saúdská Arábie. Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Saúdská Arábie. Kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Architektura, Saúdská Arábie Filter

Mistr Architektury

جامعة دار الحكمة
Magistr
01 Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
29 Srp 2020
English
Kampus

Mistr architektury na جامعة دار الحكمة - جامعة دار الحكمة dvou let. Program rozšíří rozsah architektonických studií pro své zaměstnance, zvýší jejich akademickou a odbornou zp ...

Čtěte více