MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Architektura v Saúdská Arábie - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Architektura v Saúdská Arábie

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Proces vytváření dobře provedené strukturu znamená mnohem víc než jen oporou čtyři stěny. Znalost architektury je zapotřebí, aby se zajistilo, že budovy splňovaly předem stanovené touhy a právní pokyny.

Saúdská Arábie, oficiálně známý jako království Saúdské Arábie, je největší arabský stát v západní Asii rozlohy a druhá největší v arabském světě. Saúdská Arábie je podáváno národní letecká společnost Saudi Arabian Airlines, často odkazoval se na podle jeho arabského jména Saúdskou.

Kombinované studium magisterské studium Architektura v Saúdská Arábie - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Architektura v Saúdská Arábie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Architektura, Saúdská Arábie Filter

Mistr Architektury

جامعة دار الحكمة
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
English (UK)
Kampus

Mistr architektury na جامعة دار الحكمة - جامعة دار الحكمة dvou let. Program rozšíří rozsah architektonických studií pro své zaměstnance, zvýší jejich akademickou a odbornou zp ...

Čtěte více