MASTERSTUDIES

Magisterské studium Architektura Rumunsko - Zde naleznete magisterské studium

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Proces vytváření dobře provedené strukturu znamená mnohem víc než jen oporou čtyři stěny. Znalost architektury je zapotřebí, aby se zajistilo, že budovy splňovaly předem stanovené touhy a právní pokyny.

Rumunsko je země nacházející se na křižovatce střední a jihovýchodní Evropy, hraničí na pobřeží Černého moře. Jak se dostat do Rumunska je snadné z téměř všech koutů světa, díky své poloze, stejně jako skutečnost, že se podává prostřednictvím škálou typů dopravy a společnosti. Rumunské univerzity nabízejí velký výběr vysokoškoláka a postgraduální programy v rumunštině, angličtině, francouzštině a němčině.

Magisterské studium Architektura Rumunsko. Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Rumunsko. Kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Architektura, Rumunsko Filter

Integrovaný stupeň (bakalářský a magisterský) v architektuře

Politehnica University Timisoara
Rumunsko, Timișoara
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Denní studium
<
6 roky
30 Jul 2017
Rumunština
Campus forma

Se šestiletým studijním obdobím nabízí integrovaný bakalářský a magisterský diplom v architektuře holistický pohled na složité parametry, které definují architektonickou praxi ...

Čtěte více

Integrované bakalářské a magisterské v architektuře

Universitatea de Arhitectura si Urbanism Ion Mincu (UAUIM)
Rumunsko, Bukurešť
Manažerské kurzy
Říjen 2020
<
Denní studium
<
6 roky
Campus forma

Tato architektura Program je přímým potomkem prvního rumunského vyšší škola architektury, která byla založena v roce 1892.

Čtěte více