MASTERSTUDIES

Magisterské studium Architektura Rakousko - Zde naleznete magisterské studium

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Rakousko bude vystavovat studenty s různými této země 's "vynikající " kultury. Rakousko je vynikající volbou studium v ​​zahraničí pro studenty se zájmem v německém jazyce.

Magisterské studium Architektura Rakousko. Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Rakousko. Kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Architektura, Rakousko Filter

Mistr V Architektuře

Carinthia University of Applied Sciences
Magistr
Říj 2020
<
Denní studium
<
4 semestry
30 Zář 2020
Němec
Kampus

Venkovská oblast i sociální témata se stále více zaměřují na sociální zaměření a také na zaměření architektury magisterského programu. V magisterském programu jsou tvůrčí a te ...

Čtěte více