MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Polsko - Kraków - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Polsko - Kraków

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých v architektuře. To zahrnuje vytvoření výkresů, přičemž měření a občas zprostředkování kompromisy.

Stejně jako mnoho jiných zemí EU, Polsko nabízí levné nebo dokonce zdarma výuku studentům z EU. Pro zájemce o studium by mělo platit přímo na jejich zvolené polskou instituci. Varšavská univerzita, například poplatky mezi 1,300 libry a 2,500 liber ročně pro své jazykových kurzů angličtiny.

S antické kultury, město Krakov známé předních center polské akademické, kulturní, a uměleckého života. To je hlavní vzdělávací centrum a Jagellonská univerzita, která je druhá nejlepší univerzita na venkově se nachází také v tomto městě.

Magisterské studium Architektura v Polsko - Kraków - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Polsko - Kraków Ušetřete čas a kontaktujte školu v Polsko - Kraków zde!

1 Výsledky v Architektura, Kraków Filter

Program druhého cyklu v krajinné architektuře

Cracow University of Technology
Kampus Říjen 2019 Polsko Kraków

Studijní program Master of Landscape Architecture se zaměřuje na současné problémy udržitelného využívání stávajících zdrojů krajiny. Sleduje směrnice IFLA / UNESCO pro krajinnou architekturu, IFLA orientační dokument pro uznávání a akreditaci - Profesní vzdělávací programy v krajinné architektuře a ECLAS Guidance for Landscape Architecture Education.