Filter
Magisterské studium
Nový Zéland Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Architektura Nový Zéland - Zde naleznete magisterské studium

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Nový Zéland je země nádherné a rozmanité přírodní krásy. Kiwi jsou nejen jedním z národních symbolů - dalšími jsou stříbrné list kapradiny a koru -, ale také jméno Novozélanďané obvykle nazývají. Zámořské studenti budou muset zaplatit plné školné a své životní náklady při studiu na Novém Zélandu instituce.

Magisterské studium Architektura Nový Zéland. Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Nový Zéland. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Architektura, Nový Zéland

Victoria University of Wellington

Připravte se na práci jako profesionální architekt. Zvyšte své dovednosti jako návrhář, rozvíjejte svou schopnost uvažovat vizuálně a ve třech dimenzích a naučit se, jak ... [+]

Přehled

Připravte se na práci jako profesionální architekt. Zvyšte své dovednosti jako návrhář, rozvíjejte svou schopnost uvažovat vizuálně a ve třech dimenzích a naučit se, jak nejlépe vyhovět potřebám vašich klientů prostřednictvím praktických zkušeností v reálném životě.

Naučte se prostřednictvím kombinace vyučovaných kurzů a písemné práce nebo výzkumného portfolia, které zahrnuje výzkum zaměřený na sebe sama. Budete absolvovat řadu projektů, které dokládají zvládnutí ve vaší oblasti zájmu.

Profesní akreditace

Vaše MArch (Prof) z Victoria bude uznaný Novým Zélandem registrovaných architektů Board (NZRAB) jako splňující akademické požadavky na registraci k praxi jako architekt. Budete muset strávit dva až tři roky získat praktické zkušenosti, než budete moci požádat o registraci. Rada pak posoudí vaši odbornou způsobilost.... [-]

Nový Zéland Wellington
Březen 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině