MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Nizozemsko - Rotterdam - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Nizozemsko - Rotterdam

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Nizozemsko je země voliče z Nizozemského království, skládající se z dvanácti provincií v severozápadní Evropy a tři ostrovy v Karibiku. Anglicky mluvící studenti budou mít žádné problémy s nalezením vhodných kurzů. Pro zahraniční studenty se vztahují na vysokých školách v Nizozemsku, několik stipendií jsou k dispozici.

Holandské město s klidnou atmosférou a dobrými univerzitami. Rotterdam je místo, kde žít a studovat. Pro všechny ty studenty, kteří hledají kvalitní vzdělání za rozumnou cenu, je to místo pro vás. Některé z populárních vysokých škol jsou Erasmus University Rotterdam Erasmus University Rotterdam.

Magisterské studium Architektura v Nizozemsko - Rotterdam - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Nizozemsko - Rotterdam Ušetřete čas a kontaktujte školu v Nizozemsko - Rotterdam zde!

2 Výsledky v Architektura, Rotterdam Filter

Magistr v městské správě

Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Nizozemsko Rotterdam

Program nabízí pestrou množinu kurzů (povinné a volitelné), semináře, zasedání pracovních skupin a řadu hostujících přednášek mezinárodně uznávaných odborníků. Dále budete provádět vlastní výzkumný projekt (teze), ve kterém budete používat teorie a metody sociálně-vědeckého výzkumu pro zkoumání problémů městského řízení.

Magisterský ve veřejné správě: specializace Urban Governance

IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Nizozemsko Rotterdam

Jako produkt nové spolupráce mezi Katedrou veřejné správy (Erasmus School of Social and Behavioral Sciences, ESSB) a Ústavem bydlení a rozvoji městského studia (IHS) je tento program specializací v rámci MSc ve veřejné správě Erasmus University Rotterdam.