MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Nizozemsko - Maastricht - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Nizozemsko - Maastricht

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Proces vytváření dobře provedené strukturu znamená mnohem víc než jen oporou čtyři stěny. Znalost architektury je zapotřebí, aby se zajistilo, že budovy splňovaly předem stanovené touhy a právní pokyny.

Nizozemsko je země voliče z Nizozemského království, skládající se z dvanácti provincií v severozápadní Evropy a tři ostrovy v Karibiku. Anglicky mluvící studenti budou mít žádné problémy s nalezením vhodných kurzů. Pro zahraniční studenty se vztahují na vysokých školách v Nizozemsku, několik stipendií jsou k dispozici.

Krásné město mezi dvěma řekami, Maastricht je známý pro své vzdělávací instituce, jako je Maastrichtské univerzity. Kromě toho Maastrichtské univerzity a je známý pro své inovativní a různé studijních programů.

Magisterské studium Architektura v Nizozemsko - Maastricht - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Nizozemsko - Maastricht Ušetřete čas a kontaktujte školu v Nizozemsko - Maastricht zde!

1 Výsledky v Architektura, Maastricht Filter

Hlavní vnitřní architektura

Zuyd University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Nizozemsko Maastricht

V Master Interior Architecture se naučíte rozvíjet koncept prostoru založený na vašich vlastních nápadech a umělecké vizi a realizovat tento koncept.