MASTERSTUDIES

Magisterské studium Architektura Německo - Zde naleznete magisterské studium

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Vytvoření budovy nebo prostoru, který je nejen esteticky přitažlivý, ale je také strukturálně zdravý a v rámci zákonných parametrů zahrnuje plánování a projekční práce od někoho obeznámený s principy architektury.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Magisterské studium Architektura Německo. Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Německo. Kontaktujte školu zde!

3 Výsledky v Architektura, Německo Filter

Mistr evropských městských studií (EU)

Bauhaus-Universität Weimar
Německo, Výmar
Manažerské kurzy
01 Oct 2020
<
Denní studium
<
4 semestry
15 May 2020
Angličtina
Campus forma

Evropské městské studie reagují na dynamické transformační procesy, které ovlivňují městské prostory na počátku 21. století.

Čtěte více

Mistr v architektuře a městském designu

Technical University of Liberec
Česká republika, Liberec + 4 Více
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Denní studium
<
2 roky
31 Mar 2019
Angličtina
Campus forma

Absolventem je architekt s všestranným výcvikem v architektonické struktuře, interiérech a urbanistických pracích. Studium končí závěrečnou státní zkouškou, jejíž součástí jso ...

Čtěte více

Pochod v architektonickém návrhu (mezinárodní)

University of Strathclyde: Faculty of Engineering
Spojené království, Glasgow + 4 Více
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Denní studium
01 Sep 2016
Angličtina
Campus forma

Tento dvouletý kurz je určen pro zahraniční studenty, kteří hledají náročné studijního programu, který splňuje Královského institutu britských architektů (RIBA) Část 2 vzděláv ...

Čtěte více