MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Německo - Weimar - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Německo - Weimar

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Výmar je město bohaté na historické kultury nalezené v Duryňsku. To hostí 63.236 obyvatel obsluhovaných tří hlavních veřejných institucí vyššího vzdělávání, které nabízejí různé programy.

Magisterské studium Architektura v Německo - Weimar - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Německo - Weimar Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo - Weimar zde!

1 Výsledky v Architektura, Weimar Filter

Magistr evropských městských studií (EU)

Bauhaus-Universität Weimar
Kampus Denní studium 4 semestry Říjen 2019 Německo Weimar

Evropské městské studie reagují na dynamické transformační procesy, které ovlivňují městské prostory na počátku 21. století.