Filter
Magisterské studium
Německo Weimar Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Architektura v Německo - Weimar - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Německo - Weimar

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Výmar je město bohaté na historické kultury nalezené v Duryňsku. To hostí 63.236 obyvatel obsluhovaných tří hlavních veřejných institucí vyššího vzdělávání, které nabízejí různé programy.

Magisterské studium Architektura v Německo - Weimar - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Německo - Weimar Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo - Weimar zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Architektura, Weimar

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Bauhaus-Universität Weimar

Evropské městské studie reagují na dynamické transformační procesy, které ovlivňují městské prostory na počátku 21. století. ... [+]

Master of European Urban Studies (EUS)

Magisterský program "European Urban Studies" (EUS) se zabývá současnými výzvami měst v Evropě. Je motivován obecným pohledem na význam měst pro pokrok v Evropě. Města jsou místem pro konkrétní řešení problémů ze všech oblastí každodenního života a místa pro udržení demokracie. Program EUS proto věnuje zvláštní pozornost otázkám sociální soudržnosti, městského bydlení, kulturní rozmanitosti, udržitelného plánování a mobility. Pracuje s pochopením městského plánování, které kombinuje kompetence z oborů urbanismu, městské sociologie, městského designu, krajiny a územního plánování. Poskytuje transdisciplinární a komplexní přístup ke studiu vývoje evropských měst.... [-]

Německo Weimar
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině