MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Německo - Berlin - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Německo - Berlin

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Architektura je obchod, podle kterého jsou budovy navrženy a pak postavena. To zahrnuje použití technologie, materiály a životní prostředí, aby byly splněny požadavky zákona a těch smluvní stavbu.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Na východě Německa leží Brandenburg, který je jedním z 16 států v zemi. Má pověst zachová přírodní okolí a mají zásady ochrany pro životní prostředí. Brandenburg má vzdělávací systém, který má renomované univerzity a další instituce vyššího vzdělávání.

Magisterské studium Architektura v Německo - Berlin - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Německo - Berlin Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo - Berlin zde!

1 Výsledky v Architektura, Berlin Filter

Master v designu Smart City

Macromedia University of Applied Sciences
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 4 semestry Kontaktuj školu Německo Munich Berlin Cologne + 3 více

Master program v Smart City Design je přizpůsoben pomoci studentům rozvíjet silné pochopení jak strategických tak operačních aspektů návrhu inteligentních a udržitelných měst. Učivo kombinuje široký přehled návrhových témat se specializovanými kurzy a praktickými moduly navrženými tak, aby jim dali hluboké znalosti o městských výzvách, příslušných nástrojích a agilních metodách návrhu, a současně podporovaly inovativní myšlení a obchodní dovednosti.