Filter
Magisterské studium
Německo Berlin Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Architektura v Německo - Berlin - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Německo - Berlin

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Architektura je obchod, podle kterého jsou budovy navrženy a pak postavena. To zahrnuje použití technologie, materiály a životní prostředí, aby byly splněny požadavky zákona a těch smluvní stavbu.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Na východě Německa leží Brandenburg, který je jedním z 16 států v zemi. Má pověst zachová přírodní okolí a mají zásady ochrany pro životní prostředí. Brandenburg má vzdělávací systém, který má renomované univerzity a další instituce vyššího vzdělávání.

Magisterské studium Architektura v Německo - Berlin - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Německo - Berlin Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo - Berlin zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Architektura, Berlin

Macromedia University of Applied Sciences

Master program v Smart City Design je přizpůsoben pomoci studentům rozvíjet silné pochopení jak strategických tak operačních aspektů návrhu inteligentních a udržitelných ... [+]

Tvorte budoucnost našich měst pomocí designu Smart City (MA)

Chcete mít vliv na přechody moderních měst? Ať už se jedná o místa nabíjení elektrických vozidel, inteligentní parkoviště nebo inteligentní mobilní řešení, je nutnost změnit naše rychle rostoucí města z hlediska udržitelnosti, je důležitější než kdy jindy.

Digitalizace a celosvětový růst populace bude mít velký dopad na telekomunikace, zásobování energií, městskou dopravu a bydlení v městských oblastech. V mnoha částech světa jsou již vyvinuty inteligentní koncepce pro města, které uspokojují rostoucí požadavky na komfort, bezpečnost a energetickou účinnost.

... [-]
Německo Munich Berlin Cologne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 - 4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině