Filter
Magisterské studium
Německo Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Architektura Německo - Zde naleznete magisterské studium

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Vytvoření budovy nebo prostoru, který je nejen esteticky přitažlivý, ale je také strukturálně zdravý a v rámci zákonných parametrů zahrnuje plánování a projekční práce od někoho obeznámený s principy architektury.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Magisterské studium Architektura Německo. Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Německo. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Architektura, Německo

Bauhaus-Universität Weimar

Evropské městské studie reagují na dynamické transformační procesy, které ovlivňují městské prostory na počátku 21. století. ... [+]

Master of European Urban Studies (EUS)

Magisterský program "European Urban Studies" (EUS) se zabývá současnými výzvami měst v Evropě. Je motivován obecným pohledem na význam měst pro pokrok v Evropě. Města jsou místem pro konkrétní řešení problémů ze všech oblastí každodenního života a místa pro udržení demokracie. Program EUS proto věnuje zvláštní pozornost otázkám sociální soudržnosti, městského bydlení, kulturní rozmanitosti, udržitelného plánování a mobility. Pracuje s pochopením městského plánování, které kombinuje kompetence z oborů urbanismu, městské sociologie, městského designu, krajiny a územního plánování. Poskytuje transdisciplinární a komplexní přístup ke studiu vývoje evropských měst.... [-]

Německo Weimar
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Macromedia University of Applied Sciences

Master program v Smart City Design je přizpůsoben pomoci studentům rozvíjet silné pochopení jak strategických tak operačních aspektů návrhu inteligentních a udržitelných ... [+]

Tvorte budoucnost našich měst pomocí designu Smart City (MA)

Chcete mít vliv na přechody moderních měst? Ať už se jedná o místa nabíjení elektrických vozidel, inteligentní parkoviště nebo inteligentní mobilní řešení, je nutnost změnit naše rychle rostoucí města z hlediska udržitelnosti, je důležitější než kdy jindy.

Digitalizace a celosvětový růst populace bude mít velký dopad na telekomunikace, zásobování energií, městskou dopravu a bydlení v městských oblastech. V mnoha částech světa jsou již vyvinuty inteligentní koncepce pro města, které uspokojují rostoucí požadavky na komfort, bezpečnost a energetickou účinnost.

... [-]
Německo Munich Berlin Cologne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 - 4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině