MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Mexiko - Sonora - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Mexiko - Sonora

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Mexiko, oficiálně Spojené státy mexické, je federativní konstituční republika v Severní Americe. Práce může vyžadovat pracovní vízum, které je obtížné se dostat, pokud si jen chcete na volné noze na krátkou dobu. Většina z vládou financované vysoké školy o městech starosta (státní kapitál) mají krátké kurzy historie i současnost gastronomie a kulturních subjektů, většina z nich jsou téměř zdarma.

Magisterské studium Architektura v Mexiko - Sonora - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Mexiko - Sonora Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mexiko - Sonora zde!

1 Výsledky v Architektura, Sonora Filter

Magistr Architektury

Universidad de Sonora
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Mexiko Hermosillo

Obecný cíl: Školit pracovníky nejvyšší akademické a profesní úrovně v oblasti architektury s kompetencemi provádět výzkum s interdisciplinární integrací, pokrývající environmentální, sociální a ekonomické oblasti pro řešení problémů národního a globálního zájmu z pohledu udržitelnou a pružnou obývatelnost.