Filter
Magisterské studium
Mexiko Sonora Hermosillo Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Architektura v Mexiko - Hermosillo - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Mexiko - Hermosillo

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Architektura je obchod, podle kterého jsou budovy navrženy a pak postavena. To zahrnuje použití technologie, materiály a životní prostředí, aby byly splněny požadavky zákona a těch smluvní stavbu.

Mexiko je jednou z nejoblíbenějších turistických zemí na planetě. Země má i tropických a mírných pásem dát studentům co nejlepší čas. Pokud chcete studovat na kurzu v Národní autonomní univerzity Mexika, bude to skvělý život s hodně zábavy v zemi stejně.

Kapitál a hlavním hospodářským centrem státu a regionu, Hermosilio je 16. největší město Mexika. Podnebí je příznivé pro cestovní ruch. Centrální Univerzita je pojmenována jako Univeristě Hermosillo a má několik výzkumných oddělení pracující v příslušných oblastech.

Magisterské studium Architektura v Mexiko - Hermosillo - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Mexiko - Hermosillo Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mexiko - Hermosillo zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Architektura, Hermosillo

Universidad de Sonora

Obecný cíl: Školit pracovníky nejvyšší akademické a profesní úrovně v oblasti architektury s kompetencemi provádět výzkum s interdisciplinární integrací, pokrývající envi ... [+]

Magisterske studium Architektura v Hermosillo.

Název programu: Master of Architecture Klíč DGP: Normální doba pro absolvování: 4 semestry Kredity: 104 Titul, který uděluje: Master in Architecture Areál, kde se nabízí: Hermosillo

Popis programuObecný cíl

Vyškolit pracovníky nejvyšší akademické a profesní úrovně v oblasti architektury s kompetencemi provádět výzkum s interdisciplinární integrací, pokrývající environmentální, sociální a ekonomické oblasti pro řešení problémů národního a globálního zájmu z hlediska udržitelného bydlení. a odolné.

Specifické cílePřispět k rozvoji technologických inovací zaměřených na zmírňování a přizpůsobování se dopadům změny klimatu na lidská sídla.Podporovat zachování historického a uměleckého dědictví vybudovaného jako významný prvek společenské odpovědnosti a kvality života.Podílet se na kritické analýze politik územního plánování a plánování.Podporovat šíření a šíření těchto studií na národních i mezinárodních akcích.Jaké budou vaše kompetence, když dokončíte program?profil absolventa... [-]
Mexiko Hermosillo
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině