Filter
Magisterské studium
Mexiko Sonora Sonora Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Architektura v Mexiko - Sonora - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Mexiko - Sonora

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Mexiko, oficiálně Spojené státy mexické, je federativní konstituční republika v Severní Americe. Práce může vyžadovat pracovní vízum, které je obtížné se dostat, pokud si jen chcete na volné noze na krátkou dobu. Většina z vládou financované vysoké školy o městech starosta (státní kapitál) mají krátké kurzy historie i současnost gastronomie a kulturních subjektů, většina z nich jsou téměř zdarma.

Magisterské studium Architektura v Mexiko - Sonora - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Mexiko - Sonora Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mexiko - Sonora zde!

Čtěte více Méně
Další studijní možnosti {v zemi}

1 Výsledky v Architektura, Sonora

Universidad de Sonora

Obecný cíl: Školit pracovníky nejvyšší akademické a profesní úrovně v oblasti architektury s kompetencemi provádět výzkum s interdisciplinární integrací, pokrývající envi ... [+]

Magisterske studium Architektura v Sonora.

Název programu: Master of Architecture Klíč DGP: Normální doba pro absolvování: 4 semestry Kredity: 104 Titul, který uděluje: Master in Architecture Areál, kde se nabízí: Hermosillo

Popis programuObecný cíl

Vyškolit pracovníky nejvyšší akademické a profesní úrovně v oblasti architektury s kompetencemi provádět výzkum s interdisciplinární integrací, pokrývající environmentální, sociální a ekonomické oblasti pro řešení problémů národního a globálního zájmu z hlediska udržitelného bydlení. a odolné.

Specifické cílePřispět k rozvoji technologických inovací zaměřených na zmírňování a přizpůsobování se dopadům změny klimatu na lidská sídla.Podporovat zachování historického a uměleckého dědictví vybudovaného jako významný prvek společenské odpovědnosti a kvality života.Podílet se na kritické analýze politik územního plánování a plánování.Podporovat šíření a šíření těchto studií na národních i mezinárodních akcích.Jaké budou vaše kompetence, když dokončíte program?profil absolventa... [-]
Mexiko Hermosillo
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině