MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Mexiko - Aguascalientes - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Mexiko - Aguascalientes

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Vytvoření budovy nebo prostoru, který je nejen esteticky přitažlivý, ale je také strukturálně zdravý a v rámci zákonných parametrů zahrnuje plánování a projekční práce od někoho obeznámený s principy architektury.

Mexiko je jednou z nejoblíbenějších turistických zemí na planetě. Země má i tropických a mírných pásem dát studentům co nejlepší čas. Pokud chcete studovat na kurzu v Národní autonomní univerzity Mexika, bude to skvělý život s hodně zábavy v zemi stejně.

Magisterské studium Architektura v Mexiko - Aguascalientes - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Mexiko - Aguascalientes Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mexiko - Aguascalientes zde!

1 Výsledky v Architektura, Aguascalientes Filter

Magisterský titul v oboru urbanismu

Universidad Autonoma de Aguascalientes
Kampus Denní studium 2 roky Červenec 2020 Mexiko Aguascalientes

Master of urbanismu Centra koncepce a konstrukce věd a Ústavu teorie a metod je přispět k udržitelnému rozvoji lidských sídel prostřednictvím školení odborníků vyškolených v oblasti; přičemž jako základní prostor integrovaný a ucelený přístup k městské jevu, budoucí vize a účast společnosti; a prosazování hodnot kritické, odpovědné a citlivé k sociálním problémům postoj, závazek k udržitelnému rozvoji měst a podporovat týmovou práci.