MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Lotyšsko - Rēzekne - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Lotyšsko - Rēzekne

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Proces vytváření dobře provedené strukturu znamená mnohem víc než jen oporou čtyři stěny. Znalost architektury je zapotřebí, aby se zajistilo, že budovy splňovaly předem stanovené touhy a právní pokyny.

Lotyšsko má jak placené, a státem financované vyšší vzdělání. Země má dva druhy vysokoškolských kurzů. Patří mezi akademickou a profesní programy. K dispozici jsou tři úrovně vysokoškolského vzdělání akademického - bakalářské, magisterské a doktorské studium. Klima v zemi podporuje různé zimní sporty a rekreační aktivity, jako je bruslení, lyžování a lední hokej. Zahraniční studenti dávají přednost studiu v Lotyšsku kvůli jeho společenského života, umění a kulturních institucí. Venkovská kultura je snadné přijmout na.

Magisterské studium Architektura v Lotyšsko - Rēzekne - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Lotyšsko - Rēzekne Ušetřete čas a kontaktujte školu v Lotyšsko - Rēzekne zde!

1 Výsledky v Architektura, Rēzekne Filter

Magistr v oblasti územního plánování a rozvoje

Rezekne University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 3 semestry Únor 2020 Lotyšsko Rēzekne

Program umožňuje získání komplexních znalostí a dovedností pro efektivní plnění funkcí manažera ve státních řídících strukturách na regionální úrovni i v regionálních obchodních strukturách na základě osvědčených postupů zemí EU.