Filter
Magisterské studium
Lotyšsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Architektura Lotyšsko - Zde naleznete magisterské studium

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Proces vytváření dobře provedené strukturu znamená mnohem víc než jen oporou čtyři stěny. Znalost architektury je zapotřebí, aby se zajistilo, že budovy splňovaly předem stanovené touhy a právní pokyny.

Lotyšsko oficiálně Lotyšská republika, je země v regionu Baltského moře severní Evropy. To je ohraničené na severu Estonska, na jihu Litvy, na východě Ruskem a na jihovýchodě Běloruska. Lotyši Baltského lidí, kulturně spojené s Litevci. Hlavním městem je Riga, které je domovem Lotyšské univerzity s více než 23.000 přihlášených studentů.

Magisterské studium Architektura Lotyšsko. Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Lotyšsko. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Architektura, Lotyšsko

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Rezekne University of Applied Sciences

Program umožňuje získání komplexních znalostí a dovedností pro efektivní plnění funkcí manažera ve státních řídících strukturách na regionální úrovni i v regionálních obc ... [+]

Program umožňuje získání komplexních znalostí a dovedností pro efektivní plnění funkcí manažera ve státních řídících strukturách na regionální úrovni i v regionálních obchodních strukturách na základě osvědčených postupů zemí EU. Učební proces provádí odborníci s vysokou vědeckou kvalifikací: profesoři, docenti a lékaři s bohatými zkušenostmi z pedagogické, vědecké a praktické práce.

Získaná kvalifikace: Master of Social Sciences in Management.

Požadavky na přijetí: bakalářský titul v oboru ekonomie, obchodu nebo správy.

Doba studia: 1,5 roku studia na plný úvazek.

Studijní program se skládá ze dvou částí:... [-]

Lotyšsko Rēzekne
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Latvia University of Life Sciences and Technologies

Tento program si klade za cíl připravit odborné a tvůrčí odborníky pro řešení problémů v konečné krajinářské architektury nebo v odvětvích spojených s krajiny a životního ... [+]

Cílem studijního programu je poskytnout studentům znalosti a dovednosti potřebné pro práci v krajinné architektuře jako kvalifikovaní odborníci, kteří jsou schopni provádět výzkumné činnosti, analýzy, plánování rozvoje, údržbu, revitalizaci a řízení rozvoje území a zajištění zeleně. krajiny, veřejného venkovního prostoru a soukromého venkovního prostoru samostatně nebo v týmu. Obsah tohoto programu zajišťuje získání znalostí magisterského stupně, které předpokládá studium teoretických studijních předmětů a studijních oborů, získání základů výzkumných činností, metod výzkumu, získání potřebných znalostí a zkušeností během stáže.... [-]

Lotyšsko Jelgava
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině