Filter
Magisterské studium
Kolumbie Bogotá Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Architektura v Kolumbie - Bogotá - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Kolumbie - Bogotá

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Vytvoření budovy nebo prostoru, který je nejen esteticky přitažlivý, ale je také strukturálně zdravý a v rámci zákonných parametrů zahrnuje plánování a projekční práce od někoho obeznámený s principy architektury.

Kolumbie je opravdu rozmanitá a jedinečná země, která se nachází v severozápadním rohu Jižní Ameriky. S přátelskými lidmi, exotických krajin a kosmopolitních měst, Kolumbie je určitě místo, učit španělsky.

Bogota má rozmanité systém univerzit a vysokých škol. Studenti, kteří přicházejí nebo se rozhodnete studovat zde široký výběr možností, na které instituce, aby se připojili. Všechny instituce jsou vysoce kvalitní, i když, je to jen výběr toho, která část města, který chcete studovat.

Magisterské studium Architektura v Kolumbie - Bogotá - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Kolumbie - Bogotá Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kolumbie - Bogotá zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Architektura, Bogotá

Pontificia Universidad Javeriana

Magisterský titul v urbanistickém a regionálním plánování je postgraduální program založený v roce 1975 na Fakultě interdisciplinárních studií. V současné době je součást ... [+]

Magisterský titul v urbanistickém a regionálním plánování je postgraduální program založený v roce 1975 na Fakultě interdisciplinárních studií. V současné době je součástí Fakulty architektury a designu, zaměřené na výzkum a komplexní a interdisciplinární vzdělávání odborníků v oblasti analýzy, výzkumu a intervence v procesech územního plánování, územního plánování a designu měst a regionů v Kolumbii. s cílem přispět k hledání řešení současných problémů naší společnosti v souladu s pokyny Mise Pontificia Universidad Javeriana .

Obecné informaceKonference: Pátek od 14:00 do 20:00 a soboty od 7:00 do 13:00Forma studia:Udělen titul: Magistr v urbanistickém a regionálním plánováníPředpokládaná doba trvání: Čtyři semestryRok zahájení: 1975SNIES: 1033Usnesení zřízeného registru: 4647 ze dne 7. května 2012, platné do 7. května 2019.Magisterská hodnota: 11 172 000 / semestr *Typ výcviku: PostgraduálníMísto, kde se nabízí: Bogotá... [-]
Kolumbie Bogotá
Leden 2020
Spanish (Colombia)
Kombinované
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině