Magisterské studium Architektura Jordánsko - Zde naleznete magisterské studium

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu. Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do k… Čtěte více

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

To je oficiálně známý jako Jordánským hášimovským královstvím. Jordánsko se nachází v Asii. Dvouletý cyklus předškolním, 10 let na základní, povinné vzdělávání a sekundární po dobu 2 let je vzdělávací systém je potvrzeno zde. Pak si sednout Tawjihi.

Magisterské studium Architektura Jordánsko. Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Jordánsko. Kontaktujte školu zde!

Méně
Jordan University of Science and Technology
Irbid , Jordan

Magisterský titul v oboru architektury je udělený fakultou pro postgraduální studium na Jordán univerzity vědy a technologie (JUST).

Magisterský titul v oboru architektury je udělený fakultou pro postgraduální studium na Jordán univerzity vědy a technologie (JUST). -
Manažerské kurzy
Denní studium
Září 2020
Campus forma