MASTERSTUDIES

Magisterské studium Architektura v Jižní Amerika - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Jižní Amerika

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Architektura je obchod, podle kterého jsou budovy navrženy a pak postavena. To zahrnuje použití technologie, materiály a životní prostředí, aby byly splněny požadavky zákona a těch smluvní stavbu.

Pokud chcete zvýšit své znalosti o společenských, kulturních, správních a historických hledisek Jižní Ameriky a Latinské světem, je to kontinent pro vás.

Magisterské studium Architektura v Jižní Amerika - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Jižní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jižní Amerika zde!

2 Výsledky v Architektura, Jižní Amerika Filter

Magisterské studium v oboru urbanismu a územního plánování

Pontificia Universidad Javeriana
Kolumbie, Bogota + 1 Více
Manažerské kurzy
Leden 2020
<
Kombinované
<
4 semestry
Spanish
Campus forma

Magisterský titul v urbanistickém a regionálním plánování je postgraduální program založený v roce 1975 na Fakultě interdisciplinárních studií. V současné době je součástí Fak ...

Čtěte více

Master in Management Building Information Modeling - BIM

Universidad UNIACC
Chile, Santiago
Manažerské kurzy
Květen 2020
<
Online & Campus forma
<
Denní studium
<
18 měsíce
španělština
Online & Campus forma
Campus forma
Online forma

Absolventi magisterského programu BIM budou profesionálové s globální vizí a kritice roztříštěného stavebního průmyslu, a s pozitivním výhledem na schopnost technologie jako f ...

Čtěte více