MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Jižní Amerika - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Jižní Amerika

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Architektura je obchod, podle kterého jsou budovy navrženy a pak postavena. To zahrnuje použití technologie, materiály a životní prostředí, aby byly splněny požadavky zákona a těch smluvní stavbu.

Pokud chcete zvýšit své znalosti o společenských, kulturních, správních a historických hledisek Jižní Ameriky a Latinské světem, je to kontinent pro vás.

Magisterské studium Architektura v Jižní Amerika - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Jižní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jižní Amerika zde!

2 Výsledky v Architektura, Jižní Amerika Filter

Master in Management Building Information Modeling - BIM

Universidad UNIACC
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium 18 měsíce Kontaktuj školu Chile Santiago

Absolventi magisterského programu BIM budou profesionálové s globální vizí a kritice roztříštěného stavebního průmyslu, a s pozitivním výhledem na schopnost technologie jako faktor změny a integrace ve všech procesech, které se sbíhají ve skutečnosti postavený.

Magisterské studium v oboru urbanismu a územního plánování

Pontificia Universidad Javeriana
Kampus Kombinované 4 semestry Leden 2020 Kolumbie Bogotá

Magisterský titul v urbanistickém a regionálním plánování je postgraduální program založený v roce 1975 na Fakultě interdisciplinárních studií. V současné době je součástí Fakulty architektury a designu, zaměřené na výzkum a komplexní a interdisciplinární vzdělávání odborníků v oblasti analýzy, výzkumu a intervence v procesech městského a regionálního plánování, územního plánování a designu měst a regionů v Kolumbii. s cílem přispět k hledání řešení současných problémů naší společnosti v souladu s pokyny Mise Pontificia Universidad Javeriana .