MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Itálie - Reggio Calabria - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Itálie - Reggio Calabria

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Vytvoření budovy nebo prostoru, který je nejen esteticky přitažlivý, ale je také strukturálně zdravý a v rámci zákonných parametrů zahrnuje plánování a projekční práce od někoho obeznámený s principy architektury.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Velké italské město s klidnou atmosférou a některé z nejlepších univerzit, jako jsou univerzity Ragusa. Je to místo, kde žít a studovat. Pro všechny ty studenty, kteří hledají kvalitní vzdělání za rozumnou cenu Ragusa místo.

Magisterské studium Architektura v Itálie - Reggio Calabria - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Itálie - Reggio Calabria Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie - Reggio Calabria zde!

2 Výsledky v Architektura, Reggio Calabria Filter

Magistr v architektuře-restaurování

Mediterranea University of Reggio Calabria
Kampus Denní studium 2 roky Říjen 2019 Itálie Reggio Calabria

2. cyklus studijního programu (Master stupeň) v architektuře-restaurování prohlubuje výukové prvky 1. cyklus studia oboru architektury Science, což absolventům vysokou úroveň technických znalostí a důkladné historicko-kritické bázi, která je nezbytná k řešení zásadních odborných témat vztahující se k historickému dědictví na různých úrovních: z jedné budovy do ...

Magistr v architektuře

Mediterranea University of Reggio Calabria
Kampus Denní studium 5 roky Říjen 2019 Itálie Reggio Calabria

Oddělení architektury "DARTE" nabízí pětiletý program (LM - 4) vede k získání titulu Master of Architecture. Tento kurz je omezený vstup s asi 150 studentů každý rok (pro vstup do pětiletého programu studenti musí úspěšně absolvovat zkoušku). Oddělení také nabízí nezávislý výzkum vedoucí k získání titulu Master of 1. a 2. stupně ...