MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Itálie - Ravenna - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Itálie - Ravenna

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Architektura je obchod, podle kterého jsou budovy navrženy a pak postavena. To zahrnuje použití technologie, materiály a životní prostředí, aby byly splněny požadavky zákona a těch smluvní stavbu.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Magisterské studium Architektura v Itálie - Ravenna - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Itálie - Ravenna Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie - Ravenna zde!

2 Výsledky v Architektura, Ravenna Filter

Magistr ve vědě pro zachování - obnovu kulturního dědictví

University of Bologna
Kampus Denní studium 2 roky

Kurz je zaměřen na vzdělávání a školení konzervativního vědce, vědce se znalostí chemie, fyziky, biologie, geologie a informatiky aplikované na kulturní dědictví a další znalosti v oblasti ochrany (etika, historie, kulturní hodnoty, historické technologie, minulost a současnost konzervační technologie a praxe, specifické vědecké aspekty atd.).

Magistr inženýrství stavebních procesů a systémů: Rehabilitace historických budov

University of Bologna
Kampus Denní studium 2 roky

Mezinárodní učební osnovy HBR jsou postaveny tak, aby vyhovovaly potřebám nových odborníků a zaměřily se na diagnostiku podmínek ochrany a definování postupů pro konsolidaci a rehabilitaci historických artefaktů.