$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Architektura v Itálie - Parma - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Itálie - Parma

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.   Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je čas… Čtěte více

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Sýr město Itálie - Parma je známý pro svou architekturou a bohaté kulturní dědictví. To má jedny z nejstarších univerzit v Itálii, jako je University of Parma. Proto musí každý, kdo má zájem o získání dobrého vzdělání v tradičním místě žijí v Parmě.

Magisterské studium Architektura v Itálie - Parma - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Itálie - Parma Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie - Parma zde!

Méně
Další informace o studiu v Itálii
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
University of Parma
Parma, Itálie

Master of Science v architektuře a udržitelnosti měst je jediný dvouletý studijní program druhého cyklu v oboru architektura v Emilia-Romagna, který je kompletně vyučován v it ... +

Master of Science v architektuře a udržitelnosti měst je jediný dvouletý studijní program druhého cyklu v oboru architektura v Emilia-Romagna, který je kompletně vyučován v italštině i angličtině. Vyžaduje bakalářskou kvalifikaci (první stupeň studia) získanou v Itálii (třída L-17) nebo v zahraničí. Kurz je v souladu s evropskou směrnicí 85/384 / EHS o vzájemném uznávání diplomů, osvědčení a jiných dokladů o dosažené kvalifikaci v oboru architektura v Evropské unii. -
Magistr
Denní studium
Kombinované studium
2 roky
Italština, Angličtina
Říj 2021
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma