Filter
Magisterské studium
Itálie Parma Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Architektura v Itálie - Parma - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Itálie - Parma

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Sýr město Itálie - Parma je známý pro svou architekturou a bohaté kulturní dědictví. To má jedny z nejstarších univerzit v Itálii, jako je University of Parma. Proto musí každý, kdo má zájem o získání dobrého vzdělání v tradičním místě žijí v Parmě.

Magisterské studium Architektura v Itálie - Parma - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Itálie - Parma Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie - Parma zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Architektura, Parma

University of Parma

Magisterský titul v architektuře kombinuje teoretickou hloubkovou analýzu některých přípravných předmětů pro odbornou činnost se silným technickým návrhem. ... [+]

Typ: Magisterský studijní programDoba trvání: 2 rokyKredity: 120Kurz Třída: LM-4Přístup: Zdarma

Magisterský titul v architektuře kombinuje teoretickou hloubkovou analýzu některých přípravných předmětů pro odbornou činnost se silným technickým návrhem. Výuka různých designových disciplín (architektonická kompozice, restaurování, urbanismus a architektonická a stavební technika) je organizována v laboratořích, kde student, podporovaný částí teoretické výuky, provádí v rozvrhu z toho, že student získá více specializovaných znalostí, ale i dovedností, navrhne komplexní a experimentální řešení.

Magisterský titul v oboru Architektura umožňuje přístup ke státní zkoušce pro povolání architekta, projektanta, krajinářského architekta, konzervátora a inženýra v civilním a environmentálním sektoru. Požadované odborné dovednosti pokrývají velmi široké spektrum.... [-]

Itálie Parma
Kontaktuj školu
Italština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině