Filter
Magisterské studium
Itálie Milan Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Architektura v Itálie - Milan - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Itálie - Milan

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Vytvoření budovy nebo prostoru, který je nejen esteticky přitažlivý, ale je také strukturálně zdravý a v rámci zákonných parametrů zahrnuje plánování a projekční práce od někoho obeznámený s principy architektury.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Pro všechny ty, kteří mají zájem o studium Móda a nejnovější trendy Milan je nejlepší místo, kam jít. Má všechny dobré vzdělávací instituce, které poskytují kvalitní vzdělání za rozumnou cenu. University of Milan a polytechnické univerzitě v Miláně jsou jen některé ze známých univerzit.

Magisterské studium Architektura v Itálie - Milan - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Itálie - Milan Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie - Milan zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Architektura, Milan

ISAD - Istituto Superiore di Architettura e Design

Evropský mistr 1. úrovně, potvrzený EABHES, který trvá jeden rok, je určen k tomu, aby poskytl solidní vzdělání, aby realizoval zelenou plochu, moudře likvidoval své prvk ... [+]

Evropský mistr 1. úrovně, potvrzený EABHES, který trvá jeden rok, je určen k tomu, aby poskytl solidní vzdělání, aby realizoval zelenou plochu, moudře likvidoval své prvky a organizoval každou fázi. Na konci roční cesty jsou propuštěny 60 ECTS kreditů (evropské kredity).

Je zakreslena v základních učeních a doplňujících učeních. Je doplněn stáží a doprovázen mimořádnými událostmi, které jsou otevřeny všem. Základní znalosti zahrnují historii a kulturu zahrady, klima, botaniku, nomenklaturu a rozpoznání rostlin, strukturální prvky (odvodnění, využití materiálů, nábytek), projektování, kreslení (volná, technická a CAD) a komunikace.... [-]

Itálie Milan
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
POLI.design

Master Design pro veřejné prostory je vzdělávací program pro návrháře veřejných prostor v současných městech prostřednictvím teorie, výzkumu, designu a praktického výcvik ... [+]

Master Design pro veřejné prostory je vzdělávací program pro návrháře veřejných prostor v současných městech prostřednictvím teorie, výzkumu, designu a praktického výcviku. Navrhuje se vyškolit odborníky schopné rozvíjet projekty scénářů, procesů a forem otevřených prostor, symbolických míst, v nichž se komunita uznává.

Zažíváme nebývalý okamžik městského a demografického růstu a města čelí důležitým sociálním, ekonomickým a kulturním otázkám. Máme před sebou výzvu dát tvar prostorům, které reagují na nové kolektivní potřeby a nabízejí více příležitostí k použití. Od nich je požadována stále výraznější flexibilita: jakmile ztratí charakter specializovaných míst, žádají, aby se dokázali přizpůsobit stále většímu počtu aktivit: výstavy, velkolepé události, trhy, strany, politické události. To jsou místa, kde soukromá a kolektivní dimenze musí nějakým způsobem umět koexistovat.... [-]

Itálie Milan
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině