Filter
Magisterské studium
Itálie Florence Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Architektura v Itálie - Florence - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Itálie - Florence

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Architektura je obchod, podle kterého jsou budovy navrženy a pak postavena. To zahrnuje použití technologie, materiály a životní prostředí, aby byly splněny požadavky zákona a těch smluvní stavbu.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Florencie je jedním z nejvíce zalidněné město v Itálii. Toto místo je známé pro své umění institucí. Kromě toho jsou instituce jako Florence University of Arts zaměřuje na poskytování kvalitního umění založené vzdělání. Tyto vzdělávací instituce se zaměřují na více než všechny grooming studentů.

Magisterské studium Architektura v Itálie - Florence - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Itálie - Florence Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie - Florence zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Architektura, Florence

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

Vysoce kvalitní architektura vždy obsahuje odkaz na historickou a současnou globální architekturu. Itálie je nejlepším místem pro zkoumání původu architektury a zároveň p ... [+]

Krása Challenge Svět. Věříš tomu?

Nový Koncept Design školy

Charakteristikou těchto kurzů je, že teorie je kombinována s praxí na reálném pracovním prostředí, kde každý den, každou hodinu, podvracujeme sebe i svět!

Mezinárodní duální mistr architektury s odborným osvědčením o praxi.

Vysoce kvalitní architektura vždy obsahuje odkaz na historickou a současnou globální architekturu. Itálie je nejlepším místem pro zkoumání původu architektury a zároveň pozorování avantgardního designu v nových dílech úžasných světových architektů.

Inovační koncepce školy, kombinace teorie s reálnou mezinárodní prací, kterou jsme realizovali na pěti místech ve světě, navíc rozvíjí nový přístup k kurzu „Studium práce“, kde budou všechny přednášky aplikovány přímo na dobrodružství skutečné práce s její složitostí a fascinující kombinací materiálů, prostoru, světla, funkcí a konstrukce.... [-]

Itálie Florence
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině