MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Itálie - Catanzaro - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Itálie - Catanzaro

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Proces vytváření dobře provedené strukturu znamená mnohem víc než jen oporou čtyři stěny. Znalost architektury je zapotřebí, aby se zajistilo, že budovy splňovaly předem stanovené touhy a právní pokyny.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Catanzaro má mnoho institucí, které poskytují vzdělávání v oblasti umění a kultury. Tento pozoruhodný kulturní centrum je domovem mnoha umělců jako Mimmo Rotella. Nabízí dokonale klidné prostředí pro vzdělávání pro všechny žáky.

Magisterské studium Architektura v Itálie - Catanzaro - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Itálie - Catanzaro Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie - Catanzaro zde!

1 Výsledky v Architektura, Catanzaro Filter

Recity - Společný evropský mistr hřiště v regeneraci města

fisD consortium
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 5 roky Kontaktuj školu Itálie Catanzaro + 1 více

návrh regenerace města, provádět s holistickým přístupem založeným na zlepšení schopnosti nezbytné pro klíčové aktéry v rámci pokročilého procesu udržitelného městského rozvoje a obnovy příjemců, pokud jde o design, komunikace, budování a řízení současného města.