Filter
Magisterské studium
Itálie Catanzaro Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Architektura v Itálie - Catanzaro - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Itálie - Catanzaro

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Proces vytváření dobře provedené strukturu znamená mnohem víc než jen oporou čtyři stěny. Znalost architektury je zapotřebí, aby se zajistilo, že budovy splňovaly předem stanovené touhy a právní pokyny.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Catanzaro má mnoho institucí, které poskytují vzdělávání v oblasti umění a kultury. Tento pozoruhodný kulturní centrum je domovem mnoha umělců jako Mimmo Rotella. Nabízí dokonale klidné prostředí pro vzdělávání pro všechny žáky.

Magisterské studium Architektura v Itálie - Catanzaro - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Itálie - Catanzaro Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie - Catanzaro zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Architektura, Catanzaro

fisD consortium

návrh regenerace města, provádět s holistickým přístupem založeným na zlepšení schopnosti nezbytné pro klíčové aktéry v rámci pokročilého procesu udržitelného městského r ... [+]

Rostoucí populace, přistěhovalectví, nekontrolovaná urbanizace, znečištění, mono-funkční plochy opuštěné, dědictví pohrozil, vyzývám nová řešení, která představují monumentální výzvy v oblasti bydlení, dopravy, energetiky, životního prostředí, zdraví a sociální začlenění. To se stává velmi důležité regenerace města. To je otázka řešena v hlavním světové Course pojmenovaný reCity. Kurz vytvořený pro novou generaci odborníků, kteří chtějí navrhovat a sdílet inovativní nápady na podporu komunit, zainteresované strany a politické lídry vůči více udržitelných měst. Zaměření reCity, je návrh regenerace města, provádět s holistickým přístupem založeným na zlepšení schopnosti nezbytné, aby se klíčové aktéry v rámci pokročilého procesu udržitelného městského rozvoje a obnovy, pokud jde o design, komunikace, budování a správu příjemců současného města.... [-]

Itálie Catanzaro
Kontaktuj školu
Denní studium
Kombinované
2 - 5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině