Filter
Magisterské studium
Island Ísafjörður Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Architektura v Island - Ísafjörður - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Island - Ísafjörður

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Vytvoření budovy nebo prostoru, který je nejen esteticky přitažlivý, ale je také strukturálně zdravý a v rámci zákonných parametrů zahrnuje plánování a projekční práce od někoho obeznámený s principy architektury.

Nachází se na soutoku Arktidy a severní Atlantského oceánu, je Islandská republika známo, že severské země, Island. Školství je zpracována Ministerstvem školství, vědy a kultury. Kurikulum 's politiky a jsou tedy uvedeny ministerstvem.

Westfjords je poloostrov se nachází v severozápadní Island ležící na Dánském průlivu. Je známý pro jeho těžký sníh, který je známý pokrýt silnice na několik měsíců v roce.

Magisterské studium Architektura v Island - Ísafjörður - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Island - Ísafjörður Ušetřete čas a kontaktujte školu v Island - Ísafjörður zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Architektura, Ísafjörður

University Centre of the Westfjords

Pobřežní společenství a regionální rozvoj je mezinárodní, multidisciplinární magisterský program zaměřený na rozvoj venkovských a odlehlých oblastí v minulosti a v budouc ... [+]

Program je speciálně postaven na principu a praxi sociologie, makroekonomie a geografie / plánování. Na konci programu studenti rozumí změnám a výzvám rozvoje pobřežních komunit a osvojili si metody a dovednosti, aby předpověděli jejich vývoj a zvládli je. Jazykem výuky a obecné komunikace je angličtina. Výuka probíhá v Ísafjörður.

Program sestává ze 120 ECTS na magisterské úrovni; to zahrnuje 75 ECTS ve formě kurzů a 45 ECTS ve formě diplomové práce. Všechny kurzy jsou vyučovány v modulech. Program začíná v podzimním semestru a první ročník se skládá ze základních kurzů a volitelných předmětů z učebního plánu.

... [-]
Island Ísafjörður
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
18 - 24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině