MASTERSTUDIES

Magisterské studium Architektura v Irsko - Dublin - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Irsko - Dublin

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Irsko je ostrov na severozápadě kontinentální Evropě. Je to třetí největší ostrov v Evropě a dvacátý největší ostrov na Zemi. Na východě je větší ostrov Velké Británie, od které je oddělen Irského moře.

Dublin, který je od Leinster provincie, je moderní středisko vzdělávacích institucí, které jsou známé pro kvalitní vzdělávání. Toto město má velký kulturní význam. Nabízí tři hlavní univerzity na vzdělání uchazečů: University of Dublin, Národní univerzita Irska a Dublin City University.

Magisterské studium Architektura v Irsko - Dublin - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Irsko - Dublin Ušetřete čas a kontaktujte školu v Irsko - Dublin zde!

2 Výsledky v Architektura, Dublin Filter

Mistr architektury

UCD College of Engineering and Architecture
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Campus forma

Program MArch poskytuje studentům řešení složitých návrhových problémů v náročném kontextu. Prostřednictvím ateliérových projektů, akademického psaní a praktických experimentů ...

Čtěte více

Mistr regionální

UCD College of Engineering and Architecture
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Denní studium
Angličtina
Campus forma

V dnešním složitém a rychle se měnícím světě, s hrozbami, které představuje změna klimatu, hospodářská krize a rychlý rozvoj měst, se projektanti potýkají s vytvářením míst, k ...

Čtěte více