MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Indonésie - Semarang - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Indonésie - Semarang

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Vytvoření budovy nebo prostoru, který je nejen esteticky přitažlivý, ale je také strukturálně zdravý a v rámci zákonných parametrů zahrnuje plánování a projekční práce od někoho obeznámený s principy architektury.

Indonésie, oficiálně Republika Indonésie je země v jihovýchodní Asii a Oceánii.Indonésie je souostroví skládající přibližně 17.508 ostrovů

Toto město má jeden z největších univerzit Indonésie: Semarang State University. Navíc, toto místo je centrem slavných univerzit, jako Soegijapranata katolické univerzitě, Sultan Agung islámské univerzity a Dian Nuswantoro University.

Magisterské studium Architektura v Indonésie - Semarang - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Indonésie - Semarang Ušetřete čas a kontaktujte školu v Indonésie - Semarang zde!

1 Výsledky v Architektura, Semarang Filter

Magistr v architektuře

Diponegoro University
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Indonésie Semarang

Mistr v architektuře se zaměřením na tropické architektury kompatibilní s indonéským podnebí a geografie