Filter
Magisterské studium
Indie Kochi Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Architektura v Indie - Kochi - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Indie - Kochi

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Proces vytváření dobře provedené strukturu znamená mnohem víc než jen oporou čtyři stěny. Znalost architektury je zapotřebí, aby se zajistilo, že budovy splňovaly předem stanovené touhy a právní pokyny.

Nachází se v jižní části Asie, Indická republika je druhou nejlidnatější zemí na světě s přibližně 1,27 miliardy lidí. Indie má čtyři typy škol, Centrální univerzity, státní univerzity, považovaný za univerzitu a soukromých vysokých škol spočívající ve více než 550 institucí.

Cochin je v současné době jen Kochi města a je domovem pro více než 600 tisíc obyvatel. Přístavní město je, který se nachází ve státě Kerala se řadí mezi hlavních turistických destinací. To hostí Cochin univerzity vědy a technologie mezi ostatními institucemi.

Magisterské studium Architektura v Indie - Kochi - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Indie - Kochi Ušetřete čas a kontaktujte školu v Indie - Kochi zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Architektura, Kochi

Hindustan University

Kurz je zaměřen na rozvíjení architekty, kteří jsou dobře obeznámeni s minulostí, jsou si vědomi nejnovějších inovací a intelektuálně uzemněna vnímat architekturu a desig ... [+]

Kurz je zaměřen na rozvíjení architekty, kteří jsou dobře obeznámeni s minulostí, jsou si vědomi nejnovějších inovací a intelektuálně uzemněna vnímat architekturu a design pro současnost a budoucnost. Kurz bude rozvíjet výzkum kulturu, kde jsou studenti vedeni učit se prostřednictvím experimentování a pochopit architekturu v rozmanité kulturní a životní prostředí.

Nejvýraznějším rysem Příspěvek absolvent Kurz je koncipován jako platforma pro provádění různých výzkumných projektů a zahájením doktorské výzkumné programy v budoucnu. Kurz najde své potřeby v rámci inculcating studentů, jejich schopnost vypořádat se se současnými problémů ovlivňujících strukturu a předvídat budoucí směry v architektuře a architektonické praxi. To dává příležitost přebrousit své návrhářské schopnosti a touha po výzkumu tím, že sleduje jejich chápání architektury pomocí nejnovějších inovací v oblasti technologií. ... [-]
Indie Chennai Delhi Coimbatore Kochi  + 1 Více
Červenec 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině