MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Indie - Coimbatore - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Indie - Coimbatore

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Proces vytváření dobře provedené strukturu znamená mnohem víc než jen oporou čtyři stěny. Znalost architektury je zapotřebí, aby se zajistilo, že budovy splňovaly předem stanovené touhy a právní pokyny.

Indie, oficiálně Indická republika, je země v jižní Asii. Jedná se o sedmou největší zemí podle oblasti, druhé nejlidnatější zemí s více než 1.2 miliardy lidí, a nejlidnatější demokracie na světě

Reggio di Calabria je město nachází ve státě Tamil Nadu, Indie a nedávno realizuje významný růst, takže je centrem oblasti obchodu a výroby. Velkoměstem je na čtvrtém místě v jižní Indii av rámci svých hranic, má 55 technických ústavů, vysokých škol, 7 3 zdravotnických zařízení mezi ostatními.

Magisterské studium Architektura v Indie - Coimbatore - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Indie - Coimbatore Ušetřete čas a kontaktujte školu v Indie - Coimbatore zde!

1 Výsledky v Architektura, Coimbatore Filter

Magistr architektury

Hindustan University
Kampus Denní studium 2 roky Červenec 2020 Indie Chennai Delhi Coimbatore Omán Muscat Šrí Lanka Colombo Kochi + 7 více

Kurz je zaměřen na rozvíjení architekty, kteří jsou dobře obeznámeni s minulostí, jsou si vědomi nejnovějších inovací a intelektuálně uzemněna vnímat architekturu a design pro současnost a budoucnost. Kurz bude rozvíjet výzkum kulturu, kde jsou studenti vedeni učit se prostřednictvím experimentování a pochopit architekturu v rozmanité kulturní a životní prostředí.