Filter
Magisterské studium
Indie Chennai Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Architektura v Indie - Chennai - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Indie - Chennai

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Indie, oficiálně Indická republika, je země v jižní Asii. Jedná se o sedmou největší zemí podle oblasti, druhé nejlidnatější zemí s více než 1.2 miliardy lidí, a nejlidnatější demokracie na světě

Město Chennai je obchodní a hospodářské elektrárna v jižní Indii s odhadnutou populací téměř 9 milionů obyvatel. Je známý pro hostování film Tamil průmyslu, pláže a parky, které jsou velkým lákadlem.

Magisterské studium Architektura v Indie - Chennai - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Indie - Chennai Ušetřete čas a kontaktujte školu v Indie - Chennai zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Architektura, Chennai

Hindustan University

Kurz je zaměřen na rozvíjení architekty, kteří jsou dobře obeznámeni s minulostí, jsou si vědomi nejnovějších inovací a intelektuálně uzemněna vnímat architekturu a desig ... [+]

Kurz je zaměřen na rozvíjení architekty, kteří jsou dobře obeznámeni s minulostí, jsou si vědomi nejnovějších inovací a intelektuálně uzemněna vnímat architekturu a design pro současnost a budoucnost. Kurz bude rozvíjet výzkum kulturu, kde jsou studenti vedeni učit se prostřednictvím experimentování a pochopit architekturu v rozmanité kulturní a životní prostředí.

Nejvýraznějším rysem Příspěvek absolvent Kurz je koncipován jako platforma pro provádění různých výzkumných projektů a zahájením doktorské výzkumné programy v budoucnu. Kurz najde své potřeby v rámci inculcating studentů, jejich schopnost vypořádat se se současnými problémů ovlivňujících strukturu a předvídat budoucí směry v architektuře a architektonické praxi. To dává příležitost přebrousit své návrhářské schopnosti a touha po výzkumu tím, že sleduje jejich chápání architektury pomocí nejnovějších inovací v oblasti technologií. ... [-]
Indie Chennai Delhi Coimbatore Kochi  + 1 Více
Červenec 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině