MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Hongkong - Kowloon - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Hongkong - Kowloon

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Vytvoření budovy nebo prostoru, který je nejen esteticky přitažlivý, ale je také strukturálně zdravý a v rámci zákonných parametrů zahrnuje plánování a projekční práce od někoho obeznámený s principy architektury.

Hong Kong je jedním ze dvou zvláštních administrativních oblastí Čínské 'lidové republiky Číny, jiné bytí Macau.

Kowloon, Hong Kong je domovem pro více než 2 miliony obyvatel, zatímco v kombinaci s ostrovem Hong Kongu, nese v blízkosti polovina obyvatel Hongkongu. To je dobře navržen a veškerá občanská vybavenost je k dispozici, včetně orgánů vyšších Ed.

Magisterské studium Architektura v Hongkong - Kowloon - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Hongkong - Kowloon Ušetřete čas a kontaktujte školu v Hongkong - Kowloon zde!

1 Výsledky v Architektura, Kowloon Filter

Master of Design (MDes) Urban prostředí Design

HK PolyU School of Design
Kampus Denní studium 1.5 roky Kontaktuj školu Hongkong Kowloon

Master of Design (Urban prostředí design) čerpá z současné Hong Kong / Čína městské zkušenosti nabídnout jedinečné postgraduální vzdělání v městském prostoru design. V souladu s kritickým přístupem školy k životnímu prostředí, tento specializovaný studio integruje návrh více stupnic a typologie městského prostředí.