MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura Francie - Zde naleznete magisterské studium

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Proces vytváření dobře provedené strukturu znamená mnohem víc než jen oporou čtyři stěny. Znalost architektury je zapotřebí, aby se zajistilo, že budovy splňovaly předem stanovené touhy a právní pokyny.

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Magisterské studium Architektura Francie. Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Francie. Kontaktujte školu zde!

7 Výsledky v Architektura, Francie Filter

Magisterský spécialisé® manažer energetické transformace městských systémů

University of Technology Troyes - UTT
Kampus Denní studium Kombinované Kontaktuj školu Francie Troyes

Během této manažer mistr Spécialisé® energetického přechodu z městských systémů, student získá znalosti norem a předpisů, rozhodnutí bude obsahovat mechanismy, které se konají v obcích, mezi projektanty a dodavateli energií a naučit se provádět diagnostiku a analýzu energetické problémy.

Iaad + écoles de Condé

École de Condé
Kampus Denní studium Září 2019 Francie Lyon

IAAD a Écoles de Condé oznamuje podepsání významného strategického partnerství, která bude mít za následek integraci těchto dvou jednotek v rámci širší realitě. Mezi společné projekty, budou nové kurzy, nové výukové modely a nové lokality považují za účelem zvýšení příležitostí pro studenty.

Magistr v plánování a udržitelnost: územní a regionální plánování (ps / URP)

University of TOURS
Kampus Denní studium 2 semestry Září 2019 Francie Tours

Tento mistr má za cíl pomoci studentům rozvíjet kritické chápání současných problémů plánování pro města a městských regionů, v souvislosti se změnou klimatu a rostoucí lidské potřeby.

Magistr Vnitřní Architektury A Design

Academie Charpentier
Kampus Denní studium 5 roky Říjen 2019 Francie Île-de-France

Společnost neustále mění tvář. Mladý profesionál musí být schopen přemýšlet o logice svého projektu s ohledem na globální kontext, analyzovat problémy, předefinovat specifikace, být kreativní proti proudu formálního překladu, na samém odrazu tématu. Pro přípravu třetího ročníku studenti prezentují svou práci porotám složeným z externích odborníků a učitelů školy. Studované předměty, výzkum provedený studenty jsou navrženy nebo navrženy na základě reálných dat. Jedná se o dvojúčelové cvičení, a to jak „zkoušky“, tak simulace konkrétní situace a didaktické materiály. Konference předních osobností ve svém oboru jsou příležitostí k pochopení různých vizí současného světa, k naslouchání pohledu na práci, k přemýšlení ve skupinách a k individuálnímu psaní.

Inteligentní města a politika městské politiky

École Polytechnique
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Francie Palaiseau

Studijní program Inteligentní města a městská politika poskytuje hluboké znalosti o nových a transformujících se metropolitních oblastech a jejich konkurenčním prostředí.

PSA postgraduální diplom v architektuře

Paris School Of Architecture
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Francie Paris

Paris School Of Architecture je postgraduální jedinou školou architektury se sídlem v centru Paříže a nabízí kurzy vyučované v anglickém jazyce. Škola nabízí dvouleté postgraduální studium v architektuře se třemi různými Pathways .

Magistr Vnitřní Architektury - Objektový Design

Ecole Camondo
Kampus Denní studium 5 roky Září 2020 Francie Paris

Humanista i univerzalista, architekt interiérového objektu, pracuje na různých stupnicích, od nejmenšího objektu po celé město. Jako řemeslník a generální dodavatel obnovuje stejně jako on nebo ona; Návrhář interiérů a objektů staví na vyžádání vnímatelnou podstatu prostředí, které může navrhnout.