MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Francie - Tours - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Francie - Tours

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Magisterské studium Architektura v Francie - Tours - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Francie - Tours Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Tours zde!

1 Výsledky v Architektura, Tours Filter

Magistr v plánování a udržitelnost: územní a regionální plánování (ps / URP)

University of TOURS
Kampus Denní studium 2 semestry Září 2019 Francie Tours

Tento mistr má za cíl pomoci studentům rozvíjet kritické chápání současných problémů plánování pro města a městských regionů, v souvislosti se změnou klimatu a rostoucí lidské potřeby.