MASTERSTUDIES

Magisterské studium Architektura v Francie - Pěkný - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Francie - Pěkný

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Architektura je obchod, podle kterého jsou budovy navrženy a pak postavena. To zahrnuje použití technologie, materiály a životní prostředí, aby byly splněny požadavky zákona a těch smluvní stavbu.

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Vzhledem k tomu, páté nejlidnatější město ve Francii, Nice je domovem více než 300, 000 obyvatel. Jedná se o špičkovou turistickou destinací ve Francii díky své kráse a klimatu. Město má několik zařízení vysokoškolského vzdělávání.

Magisterské studium Architektura v Francie - Pěkný - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Francie - Pěkný Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Pěkný zde!

2 Výsledky v Architektura, Pěkný Filter

MSc inženýři pro inteligentní města

Université Côte d’Azur (UCA)
MSc
01 Zář 2020
<
Denní studium
30 Čvn 2020
Angličtina
Kampus

Multidisciplinární studijní zkušenosti s inteligentními městskými inovacemi a podnikatelskými řešeními, které byly vyvolány přechodem na udržitelné městské prostředí. Program ...

Čtěte více

Iaad + écoles de Condé

École de Condé
Magistr
Zář 2020
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

IAAD a Écoles de Condé oznamuje podepsání významného strategického partnerství, která bude mít za následek integraci těchto dvou jednotek v rámci širší realitě. Mezi společné ...

Čtěte více