MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Evropa - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Evropa

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Vytvoření budovy nebo prostoru, který je nejen esteticky přitažlivý, ale je také strukturálně zdravý a v rámci zákonných parametrů zahrnuje plánování a projekční práce od někoho obeznámený s principy architektury.

Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislostí, ostrovy a území. To je ohraničené na Středozemní moře na jih, v Asii na východě a Atlantským oceánem na západ.

Magisterské studium Architektura v Evropa - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

95 Výsledky v Architektura, Evropa Filter

Program druhého cyklu v krajinné architektuře

Cracow University of Technology
Kampus Říjen 2019 Polsko Kraków

Studijní program Master of Landscape Architecture se zaměřuje na současné problémy udržitelného využívání stávajících zdrojů krajiny. Sleduje směrnice IFLA / UNESCO pro krajinnou architekturu, IFLA orientační dokument pro uznávání a akreditaci - Profesní vzdělávací programy v krajinné architektuře a ECLAS Guidance for Landscape Architecture Education.

Master v řízení inteligentních měst

DOBA Business School
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 2 roky Říjen 2019 Slovinsko Maribor Srbsko Belgrade + 3 více

Města a komunity jsou hlavními místy klíčovým výzvám moderních časů, které musíme pochopit a vyřešit tím, že začleníme občany k udržitelnému rozvoji a kvalitě života. Chytré město je město, které je založeno na potřebách svých občanů a využívá pokročilé technologie na podporu konkurenceschopnosti, udržitelného rozvoje a lepší kvality života.

Hlavní vnitřní architektura

Zuyd University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Nizozemsko Maastricht

V Master Interior Architecture se naučíte rozvíjet koncept prostoru založený na vašich vlastních nápadech a umělecké vizi a realizovat tento koncept.

Magistr krajinné architektury

Manchester Metropolitan University
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 4 roky Kontaktuj školu Spojené království Manchester + 1 více

Umístěný v Manchester School of Architecture a udělený Manchester Metropolitan University , Master of Landscape Architecture je cesta k mezinárodně uznávané kvalifikaci v rychle se rozvíjející globální profesi.

Magistr architektury

University of Lincoln
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 5 roky Srpen 2020 Spojené království Lincoln + 1 více

Tento odborný program nabízí flexibilitu pro přizpůsobení vašeho učení v rámci, který splňuje požadavky Královského institutu britských architektů (RIBA) a ARB.

Master v designu Smart City

Macromedia University of Applied Sciences
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 4 semestry Kontaktuj školu Německo Munich Berlin Cologne + 3 více

Master program v Smart City Design je přizpůsoben pomoci studentům rozvíjet silné pochopení jak strategických tak operačních aspektů návrhu inteligentních a udržitelných měst. Učivo kombinuje široký přehled návrhových témat se specializovanými kurzy a praktickými moduly navrženými tak, aby jim dali hluboké znalosti o městských výzvách, příslušných nástrojích a agilních metodách návrhu, a současně podporovaly inovativní myšlení a obchodní dovednosti.

Magisterský titul v oboru City Resilience Design and Management

International University of Catalonia
Kampus Denní studium 1 rok Říjen 2019 Španělsko Barcelona

Tento magisterský titul je inovativním, mezinárodním a multidisciplinárním vzdělávacím programem, který učí studenty, jak operativizovat nejnaléhavější výzvy pro budování odolnějších a udržitelnějších měst prostřednictvím urbanistického plánování a designu, a jak vytvořit odpovídající politiky a modely řízení. Tento jednoletý program poskytuje nejaktuálnější perspektivy, metody a nástroje pro řešení hrozby změny klimatu, přírodních katastrof a sociálních a technických transformací, které jsou nezbytné pro minimalizaci dopadu současných globálních trendů urbanizace na životní prostředí při řešení problémů. sociální spravedlnost.

Magistr superpočetů

Harbour Space
Kampus Denní studium 1 rok Přihlašování započato Španělsko Barcelona

Žijeme ve světě měst a naše planeta je stále více městská. Města jsou novými motory světové ekonomiky a zároveň mohou být hlavními aktéry, kteří čelí výzvám změny klimatu a bojují proti nerovnosti a chudobě. Pokud jsme v minulosti prožili etapy, ve kterých byl svět organizován říšími a pak národními státy, v budoucnu budeme stále více ve světě měst, ve světě SuperCities.

Profesionální mistr v krajinné architektuře

Latvia University of Life Sciences and Technologies
Kampus Denní studium 2 roky Září 2019 Lotyšsko Jelgava

Tento program si klade za cíl připravit odborné a tvůrčí odborníky pro řešení problémů v konečné krajinářské architektury nebo v odvětvích spojených s krajiny a životního prostředí. Program zahrnuje povinné studijní kurzy krajinářské architektury teorie, krajina vědy, krajinné inventář, historické krajiny kvality, trvale udržitelný rozvoj Společenství, krajinné ekologie a analýza.

Magistr evropských městských studií (EU)

Bauhaus-Universität Weimar
Kampus Denní studium 4 semestry Říjen 2019 Německo Weimar

Evropské městské studie reagují na dynamické transformační procesy, které ovlivňují městské prostory na počátku 21. století.

Magistr Vnitřní Architektury - Objektový Design

Ecole Camondo
Kampus Denní studium 5 roky Září 2020 Francie Paris

Humanista i univerzalista, architekt interiérového objektu, pracuje na různých stupnicích, od nejmenšího objektu po celé město. Jako řemeslník a generální dodavatel obnovuje stejně jako on nebo ona; Návrhář interiérů a objektů staví na vyžádání vnímatelnou podstatu prostředí, které může navrhnout.

PSA postgraduální diplom v architektuře

Paris School Of Architecture
Kampus Denní studium 2 roky Září 2020 Francie Paris

Paris School Of Architecture je postgraduální jedinou školou architektury se sídlem v centru Paříže a nabízí kurzy vyučované v anglickém jazyce. Škola nabízí dvouleté postgraduální studium v architektuře se třemi různými Pathways .

Magisterský ve veřejné správě: specializace Urban Governance

IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Nizozemsko Rotterdam

Jako produkt nové spolupráce mezi Katedrou veřejné správy (Erasmus School of Social and Behavioral Sciences, ESSB) a Ústavem bydlení a rozvoji městského studia (IHS) je tento program specializací v rámci MSc ve veřejné správě Erasmus University Rotterdam.

Architektura MRes

Royal College of Art
Kampus Denní studium 1 rok Září 2020 Spojené království London

Tyto MRes RCA Pathway ve škole architektury nabídne školení v praxi pod vedením a praxe založené na výzkumné metody pro kritické studie prostorové konstrukce, která by doplňovala sdílené umění a humanitní vědy výzkumné metody vyučované v rámci vysoké školy jako součást MRES RCA . Program se nachází v rámci Royal College of Art , přední světové umělecké a designové instituce, a podporuje interdisciplinární výzkumné projekty ve spolupráci s dalšími školami v rámci RCA a externími partnery.

March v architektuře

London South Bank University
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 3 roky Září 2019 Spojené království London + 1 více

Akreditovaný královským britským institutem architektů (RIBA), tento postgraduální diplom nabízí odborné ocenění RIBA část 2. Kurz nabízený na plný úvazek a na částečný úvazek.