MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Estonsko - Tallinn - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Estonsko - Tallinn

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Architektura je proces navrhování a plánování prostoru nebo budování podle souboru estetických, sociálních a ekologických pravidel. Vzhledem k tomu architektura je často rozděleny do kategorií v závislosti na zastřešující stylu.

Estonsko je mimo jiné známý pro své lesy (které tvoří téměř polovinu území), a za to, že jedinou zemí v Evropě s téměř úplné pokrytí 4G sítě. Estonsko poskytuje na vysoké úrovni a mezinárodně uznávané vzdělání, a mnoho univerzit v zemi studijních programů nabízí v angličtině.

Tallinn je hlavní město Estonska a největší v zemi. Má více než 400 tisíc obyvatel. Tallinn Město má dvě hlavní univerzity a více než 5 drobných instituce vyššího vzdělání a vědy.

Magisterské studium Architektura v Estonsko - Tallinn - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Estonsko - Tallinn Ušetřete čas a kontaktujte školu v Estonsko - Tallinn zde!

2 Výsledky v Architektura, Tallinn Filter

Magistr vnitřní architektury

Estonian Academy of Arts
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Estonsko Tallinn

Vzděláváme budoucí interiérové ​​architekty. Program poskytuje dovednosti kriticky analyzovat, rozvíjet a experimentovat s různými aspekty tvorby prostorového prostředí a pomáhá rozvíjet osobní, kreativní přístup.

Magistr v městských studiích

Estonian Academy of Arts
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Estonsko Tallinn

Program se nachází na transdisciplinární křižovatce architektury, urbanismu a designu, historie a teorie umění, kritické geografie, sociologie, etnografie a příbuzných oborů.