MASTERSTUDIES.CZ

Magisterské studium Architektura v Bulharsko - Pernik - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Bulharsko - Pernik

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Vytvoření budovy nebo prostoru, který je nejen esteticky přitažlivý, ale je také strukturálně zdravý a v rámci zákonných parametrů zahrnuje plánování a projekční práce od někoho obeznámený s principy architektury.

Bulharsko vysokoškolské vzdělání poskytuje studentům s výukou úvěru, jakož i další dotované jídla, zatímco se učí ve vysokoškolských institucích. Poté, co student ukončil svá studia, on nebo ona může vstoupit do korporátního světa s kvalifikací získaných z vysokoškolského vzdělávání.

Magisterské studium Architektura v Bulharsko - Pernik - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Bulharsko - Pernik Ušetřete čas a kontaktujte školu v Bulharsko - Pernik zde!

1 Výsledky v Architektura, Pernik Filter

Magistr v rekonstrukci budov a zařízení

European Polytechnical University
Kampus Denní studium Říjen 2019 Bulharsko Pernik

Cílem vzdělávání je odborná příprava v oblasti renovace, rekonstrukce a modernizace budov a zařízení. Tento cíl je dosažen rozšiřováním a obohacováním teoretických znalostí při přípravě studentů, kteří by umožnili realizaci absolventů v celé řadě činností v oblasti stavebnictví.