Filter
Magisterské studium
Bulharsko Pernik Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Architektura v Bulharsko - Pernik - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Bulharsko - Pernik

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Vytvoření budovy nebo prostoru, který je nejen esteticky přitažlivý, ale je také strukturálně zdravý a v rámci zákonných parametrů zahrnuje plánování a projekční práce od někoho obeznámený s principy architektury.

Bulharsko vysokoškolské vzdělání poskytuje studentům s výukou úvěru, jakož i další dotované jídla, zatímco se učí ve vysokoškolských institucích. Poté, co student ukončil svá studia, on nebo ona může vstoupit do korporátního světa s kvalifikací získaných z vysokoškolského vzdělávání.

Magisterské studium Architektura v Bulharsko - Pernik - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Bulharsko - Pernik Ušetřete čas a kontaktujte školu v Bulharsko - Pernik zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Architektura, Pernik

European Polytechnical University

Cílem vzdělávání je odborná příprava v oblasti renovace, rekonstrukce a modernizace budov a zařízení. Tento cíl je dosažen rozšiřováním a obohacováním teoretických znalos ... [+]

Cílem vzdělávání je odborná příprava v oblasti renovace, rekonstrukce a modernizace budov a zařízení. Tento cíl je dosažen rozšiřováním a obohacováním teoretických znalostí při přípravě studentů, kteří by umožnili realizaci absolventů v celé řadě činností v oblasti stavebnictví.

Inženýři, kteří získali magisterský titul v tomto oboru, získají znalosti a dovednosti pro řešení strukturálních a technologických otázek souvisejících s renovací budov a zařízení, včetně analýzy technické dokumentace, výběru vhodných materiálů a systémů, realizace různých operací stavební proces spojený s rekonstrukcí budov a zařízení, ekonomické znalosti a manažerské dovednosti ve stavebnictví.... [-]

Bulharsko Pernik
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině