Filter
Magisterské studium
Bulharsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Architektura Bulharsko - Zde naleznete magisterské studium

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Architektura je obchod, podle kterého jsou budovy navrženy a pak postavena. To zahrnuje použití technologie, materiály a životní prostředí, aby byly splněny požadavky zákona a těch smluvní stavbu.

Bulharsko vysokoškolské vzdělání poskytuje studentům s výukou úvěru, jakož i další dotované jídla, zatímco se učí ve vysokoškolských institucích. Poté, co student ukončil svá studia, on nebo ona může vstoupit do korporátního světa s kvalifikací získaných z vysokoškolského vzdělávání.

Magisterské studium Architektura Bulharsko. Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Bulharsko. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Architektura, Bulharsko

European Polytechnical University

Cílem vzdělávání je odborná příprava v oblasti renovace, rekonstrukce a modernizace budov a zařízení. Tento cíl je dosažen rozšiřováním a obohacováním teoretických znalos ... [+]

Cílem vzdělávání je odborná příprava v oblasti renovace, rekonstrukce a modernizace budov a zařízení. Tento cíl je dosažen rozšiřováním a obohacováním teoretických znalostí při přípravě studentů, kteří by umožnili realizaci absolventů v celé řadě činností v oblasti stavebnictví.

Inženýři, kteří získali magisterský titul v tomto oboru, získají znalosti a dovednosti pro řešení strukturálních a technologických otázek souvisejících s renovací budov a zařízení, včetně analýzy technické dokumentace, výběru vhodných materiálů a systémů, realizace různých operací stavební proces spojený s rekonstrukcí budov a zařízení, ekonomické znalosti a manažerské dovednosti ve stavebnictví.... [-]

Bulharsko Pernik
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině