MASTERSTUDIES

Magisterské studium Architektura Belgie - Zde naleznete magisterské studium

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Proces vytváření dobře provedené strukturu znamená mnohem víc než jen oporou čtyři stěny. Znalost architektury je zapotřebí, aby se zajistilo, že budovy splňovaly předem stanovené touhy a právní pokyny.

Belgie je známá jako srdce Evropy a rozbočovač pro mezinárodní sítí. Jako zahraniční studenty v Belgii se vám obklopen multikulturní komunity.

Magisterské studium Architektura Belgie. Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Belgie. Kontaktujte školu zde!

3 Výsledky v Architektura, Belgie Filter

Master of interiérové ​​architektury

Hasselt University
Belgie, Hasselt + 1 Více
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Denní studium
Angličtina
Campus forma

Fakulta architektury a umění vítá žádosti o inovativní mezinárodní magisterský program v oblasti architektury interiérů se silným zaměřením na adaptivní opětovné využití. ...

Čtěte více

Magistr v urbanistickém plánování a územním rozvoji

Isuru
Belgie, Saint-Gilles
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Denní studium
<
3 roky
Francouzština
Campus forma

Školení je organizováno modulárním způsobem a podle přístupu založeného na kompetencích. Student prochází různými vyučovacími jednotkami, které tvoří výcvik podle rytmu, který ...

Čtěte více

Master en architecture

Université de Mons
Belgie, Mons
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Francouzština
Campus forma

L'architecture se situe aux croisements de différentes disciplines comme les arts et les techniques de construction, les sciences humaines et les sciences exactes.

Čtěte více